Запорізький нардеп розказав про мотивацію написання листа Путіну

393

Вчора, 7 листопада, українські нардепи написали листа президенту РФ. Лист-відповідь у козацькому стилі був відповіддю на застосовані Росією санкції стосовно них, про які ми нещодавно писали.

З трибуни Верховниї ради листа зачитав нардеп від БПП Олексій Гончаренко, передаємо його зміст:
7 листопада 2018 року від Різдва Христового. Ти – президент, чорт московський, проклятого чорта брат і товариш, самого люцифера секретар. Який ти в чорта лицар, коли голим задом їжака не вб’єш? Не будеш, сучий ти сину, синів українських під собою мати, твого війська ми не боїмося, землею і водою будем битися з тобою. Отак тобі український народ висловив, плюгавче! Не будеш ти і свиней християнських пасти. Тепер кінчаємо, число знаємо, календар маємо, місяць у небі, рік у книзі, а день такий у нас, як і у вас, за це поцілуй у дупу нас!” – зачитав Гончаренко.
Листа офіційно оформили та обіцяли надіслати адресату цього ж дня.

Зачитали в Раде наше письмо Путину. Этот не ответ на санкции. Ведь ни у меня, ни у моих коллег нет ни имущества, ни счетов в России. И нам эти «санкции» до одного места. Это очередное напоминание нашему врагу: мы не боимся, нас не запугать и мы победим.Ну и наблюдать реакцию депутатов от оппоблока на наше письмо — бесценно 😉

Опубліковано Алексеєм Гончаренком Середа, 7 листопад 2018 р.

Під листом підписалося дев’ять народних обранців: сам Гончаренко, Ігор Барна, Владислав Севрюков, Богдан Онуфрик, Ігор Артюшенко, Олександр Співаковський, Григорій Шверк, Рефат Чубаров, Григорій Тіміш. Наприкінці доповіді автори закликали колег бути солідарними і також поставити свої автографи.

Запорізький нардеп Ігор Артюшенко також став співавтором цього креативного повідомлення Президенту країни-агресора. Про мотивацію та навіть емоції розказав журналістам Forpost:

Санкції з боку країни-агресора – це визнання нашої системної діяльності на благо України. Не секрет, що успіх нашої держави можливий лише за умови здобуття повноцінної незалежності від країни-агресора і її імперських зазіхань. Історичний досвід багатьох століть підтверджує це. Моя спільна з колегами системна діяльність спрямована виключно на розвиток України, проведення реформ у ній та виривання нашої держави з пазурів окупанта. Відповідно, ми не маємо і не збираємось мати якоїсь діяльності, власності чи активів в Росії. Я переконаний, що наше майбутнє – лише у європейському просторі та у цивілізованому світі. Тож лист до президента сусідньої держави – це комічна відповідь на спробу «залякати» нас їх недолугими санкціями. Ніщо не спинить нашого бажання творити самостійну та розвинену Україну. І, безумовно, ми не збираємось слухати позицію тих, хто відбирає нашу територію, вбиває наших громадян та намагається стати на заваді нашій самостійності та інтеграції у цивілізований світ, – зазаначив народний обранець.

загрузка...