Запорізький нардеп розвиває бізнес в Криму та надає знижки окупантам

792

Народний депутат України Євген Балицький, який представляє у ВР України Мелітопольський округ, розвиває ресторанний бізнес у Криму. До того ж, цією нерухомістю на півострові сім’я нардепа обзавелася вже далеко після анексії Криму. Сімейний ресторан Балицьких називається «обліко Морале». Тут особливо раді бачити військових російського флоту і навіть надають їм знижку в розмірі 10%. Для цього достатньо прийти до закладу у формі або надати військовий квиток. Принаймні, так говорить реклама, – пише РІА Мелітополь

Запоріжців вже не дивують новини про те, що нардеп-мільйонер Євген Балицький обзавівся черговий раз нерухомістю в анексованому Криму, поповнюючи бюджет країни-агресора. Однак, мало хто знає, що останнім придбанням сім’ї нардепа став саме ресторан. Ним Балицькі обзавелися у  2017  році.

У декларації нардепа, нагадаємо, зазначено, що дружина депутата ВР Наталія Балицька, 9 березня  2017  придбала 100% права власності на зупинний комплекс у Севастополі на загальну площу 166 квадратних метрів і на суму понад 5 млн. гривень.

Оскільки, окуповані Крим і Севастополь зокрема, перебувають фактично під контролем Росії, дані вносять до російського реєстру юридичних осіб, там можна знайти таку компанію як «ТОВ« 7я ». Зареєстрована вона в Севастополі. Згідно з даними реєстру, компанія створена у листопаді  2014  року. Засновниками виступають «Балицька Наталія Миколаївна» (60%) і «Балицький Олександр Євгенович» (старший син Євгена Балицького) (40%), відомості про засновників до реєстру внесено 21 березня  2017 .

У свою чергу, відповідно до російського реєстру, відомості про зміну засновників були внесені 13 березня  2017, усього через 4 дні після дати, зазначеної в декларації нардепа. Що стосується самої «ТОВ« 7я », то в російському реєстрі вказано, що основним видом діяльності компанії є діяльність ресторанів і послуг з доставки продуктів харчування.

У соціальних мережах вказується, що зупинковий комплекс – це і є ресторан «обліко Морале».

З мережі Інстаграм вдалося дізнатися, що ресторан «обліко Морале» вітає ВМС Росії зі «святом». На сторінках соцмереж заклад, рекламуючи себе, вказує, що ресторан надає знижки для військовослужбовців російської армії:

Нагадуємо!

Якщо ви моряк або військовий, тоді вас чекає знижка -10% в Obbligo Morale!

Досить пред’явити документи або бути в формі.

Ми знаходимося на остановочном комплексі Парк Перемоги ПОР 13/1

Ось так, поки українська армія протистоїть натискам російського агресора на Донбасі, народний депутат України Євген Балицький, який одержує пільги і привілеї разом з шикарною зарплатою в Україні, спокійно розвиває сімейний бізнес в анексованому  Криму, поповнюючи бюджет Росії податками. І, як справжній офіцер, яким він завжди себе називає, пропонує знижки в ресторані для військових моряків російської армії.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...