Запорізький нардеп винен близько 2 млн грн новоспечному главі області

602
Фото: Google.com

ЗМІ неодноразово розповідали про збитковий бізнес народного депутата Євгена Шевченка від «Слуги народу». Його фірма «Агросталь» заборгувала велику суму коштів, через що вона зараз знаходиться на стадії ліквідації.

Цікавий факт, серед тих, кому винна фірма, є ПП «Бізон-ТЕХ 2006», яка належить Віталію Боговіну – новому очільнику Запорізької області. Сума боргу складає 1,9 млн грн, повідомляє «ЗЦР».

Бізон-техном Боговіна стала ініціатором, майже чотири роки тому, справи про банкрутство «Агросталі».

«У тому ж 2012-му році« Агросталь »уклала договір з« Бізон-тех »на покупку у них пестицидів і мікродобрив на 1,18 мільйона гривень. Товар« Агросталь »отримала в повному обсязі, грошей ніяких за нього« Бізон-Техно”не заплатила. Постачальники стягнули в суді 1,18 мільйона за саму партію і ще 354 тисячі гривень штрафу», – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, загальна сума боргу фірми нардепа 4,4 млн грн, через нарахування пені, інфляції та штрафних санкцій сума збільшилася до 11 млн грн. «Агросталь» заборгувала ряду фірм гроші.

На самому початку, коли чоловік переміг на виборах, він заявляв, що чутки про борги є неправдами.

«Розповідають байки, що я боржник, наприклад. Хоча це абсолютна брехня. Будь-яка людина може зайти в реєстр боржників і переконатися, що моє прізвище там немає. До речі, ті, хто замовляють ці статті — самі мають борги по кредитах», – говорив він.

Журналісти дослухалися та перевірили реєстри, однак з’ясувалося, що говорив неправду саме новоспечений нардеп.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...