Запорізький науковець В’ячеслав Зайцев показав школярам таємниці Дніпра

180
До КЗ «Новоуспенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів завітав депутат Запорізької міської ради фракції «Солідарність», історик, науковець та кіборг  В’ячеслав Зайцев.
Під час зустрічі з учнями продемонстрував документальні історичні фільми про підводну археологічну експедицію у пониззя Дніпра дослідження човнів XVII ст. «В пошуках флотилій». Після перегляду фільмів учні задавали багато питань та отримали відповіді.
«Дякуємо Зайцеву В’ячеславу Олексійовичу за цікавий, насичений корисною та повчальною інформацією час, який ми провели разом! Із задоволенням приїдемо на Хортицю! І завжди раді бачити Вас у нас в гостях! – коментує лідер скаутського патруля «Тигрята» Галина, до її слів приєднується учні та вчителі КЗ «Новоуспенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів».
В’ячеслав Зайцев має за обов’язок приділяти належну увагу патріотичному вихованню дітей та часто привозить школярам патріотичне кіно.
«Місцеві скаути та вчительський склад запросили мене на цю зустріч, власне я підтримав ідею. Головне в цьому заході підвищити національну свідомість у дітей та показати, що українське кіно існує а розвивається», – підбив підсумки історик.

загрузка...