Запорізький онкодиспансер готовий був придбати обладнання за понад 80 мільйонів гривень

120
Фото: Google.com

За результатами тендеру 8 жовтня КУ «Запорізький обласний клінічний онкодиспансер» замовив ТОВ «Біосенс» прискорювач за 64,85 млн.грн., повідомляє сайт «Наші гроші».

Для оснащення радіотерапевтичного відділення поставлять медичний лінійний прискорювач Elektra Infinity виробництва компанії «Elektra Limited» (Британія»), а також:

– системи позиціювання пацієнта для радіотерапії та радідіагностики з допоміжним обладнанням та витратами матеріалами виробництва «MacroMedics B.V» (Нідерланди);
– комплект дозиметричного обладнання для медичного лінійного прискорювача з функціями IMRT, VMAT та SRS виробництва «PTM-Freiburg Gmbh» (Німеччина);
– апаратне забезпечення системи керування радіологічною інформацією Mosaiq;
– джерело безперебійного живлення Ever Powerline Green 33 lite 60 у комплекті з акумуляторними батареями 26Ar виробництва «Ever Sp.z.o.o» (Польща).

Зазначимо, минулого року ця ж фірма продала аналогічне обладнання КЛПЗ «Чернівському обласному онкологічному диспансеру» за 57,50 млн грн. Щоправда, розраховувалось, що на закупівлю прискорювача витратиться 85,00 млнгрн.

загрузка...