Запорізький “слуга” Шевченко виправдовується за привітання Лукашенка й каже про вигідність такої позиції

433

Вчора ввечері, депутат від партії «Слуга народу» Євгеній Шевченко привітав Олександра Лукашенко з перемогою на виборах. Привітання викликало великий резонанс в мережі, причиною стали відверті фальсифікації і жорстке придушення масових мітингів у Білорусі. А також зухвалість та необережність у висловлюванні одіозного, проросійського нардепа.

Український журналіст Олександр Братущак відреагував на такий допис і виклав його скріншот з супроводжуючим коментарем:

«Перше привітання Лукашенка з “перемогою”. Хто не знає – це один зі “слуг”, нардеп “Слуги народу” Євген Шевченко. Ідейний прихильник Медведчука та Шарія.
Я так розумію, що він “вмотивований” масовими фальсифікаціями, вимкненням мобільного зв’язку та інтернету, блокуванням цілого Мінську постами силовиків, масовими затриманнями чорними чоловічками та невідомих у штатському.

Здається, чувачок вмотивований прикладом Лукашенка будувати такі порядки в Україні. Ну, і про душевне ставлення до України.

Затримані у Білорусі “вагнерівці” вже не російські найманці.Вони – учасники операції українських спецслужб. Ось таку версію тепер масово поширюють друзі друзів цього “слуги”…»,-написав журналіст.

Вже сьогодні Євгеній Шевченко зробив новий допис, у якому фактично виправдовується за своє привітання. Депутат пояснив пост тим, що Білорусь на чолі з Лукашенко – це перш за все вигідно.

Підтримка такого «демократичного розвитку» депутатом наштовхує на думку, а чи не бажає Шевченко і в Україні таких же самих порядків?

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...