Запорізький телеканал транслює антиукраїнську пропаганду та дозволяє називати УПЦ трупом

3935

На запорізькому телеканалі “Алекс”, який є власністю народного депутата В’ячеслава Богуслаєва, як виявилося є ціла проросійська рубрика під дуже гарною назвою “Під покровом Богородиці”. Минулого тижня гостем студії був очільник Запорізької єпархії УПЦ МП владика Лука.

У мережі Інтернет відеозапис знайти неможливо, тож довелося знімати уривки з телеефіру, щоб показати запоріжцям те, як на місцевову телеканалі пропагують і залякують українців. Постійною телеведучою рубрики є  Ніна Чорна, під час 20 хвилинної телепередачі жінка дозволила собі декілька разі наголосити на своєму різко негативному ставленні до національних інтересів України, до того ж, подаючи це від імені запоріжців.

Телеведуча  назвала можливе отримання Україною Томосу про автокефалію великим горем, для неї особистим у тому числі. Щоб розміркувати на тему “горя” ведуча у форматі розмови спілкувалася з Лукою, та спровокувала його на відверто агресивні тези.

Сам же Лука, вирішив вкотре нагадати про свої антиукраїнські настрої та назвати Українську православну церкву трупом, якому вже нічого не допоможе. “Святий отець”, у звичній для себе манері заявив про можливість відкритої війни з кровопролитям у разі отримання Україною Томосу про автокефалію. Між рядками, Лука обмовився, що дуже переживає стосовно того, що церкві Московського патріархату доведеться повернути українській церкві усі лаври.

Якщо антиукраїнські фрази Андрія Коваленка (Луки) вже нікого не дивують, особливо після скандалу із небажанням підпорядкованого Коваленку попа відспівувати трагічно загиблого малюка через хрещення в українській церкві, то можливість наявності подібного контенту на телеканалі українського нардепа, залишається питанням риторичним…

 

 

 

загрузка...