Запорізький високопосадовець видавав документи за гроші – прокуратура

352
Начальника Державної екологічної безпеки у Запорізькій області Олександра Боровка  піймали на корупції та затримали.

Про це повідомляє обласна прокуратура. Його підозрюють у вимаганнія хабара у місцевого підприємця, взамін посадовець обіцяв “правильно” провести контроль партії металобрухту, яка йшла на експорт та видати потрібні підприємцю документи.

Сьогодні факт отримання неправомірної вигоди був зафіксований, сума хабара становила 630 доларів. Порушника у прямому розумінні застали на гарячому і відразу затримали.

Зараз йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Ще минулого року начальник екологічної служби отримав зауваження та попередження від прокурора Валерія Романова стосовно повної бездіяльності служби, факт якої яскраво засвідчує екологічна ситуація в регіоні. Після цього начальник служби не став виконувати свої обов’язки та не вживав заходів стосовно тих осіб, які забруднюють середовище, а вирішував питання за гроші. Це власне і підтвердилося сьогодні, коли начальника затримали при отриманні хабара.