Запорізьким юристам «пропонують» перекваліфіковуватися в електрогазозварників

492
Фото: Google.com

На сьогодні у Запорізькій області нараховується 22 тисячі безробітних, з них понад 17 тисяч отримують соціальну допомогу.

Ситуація на ринку праці виглядає не найкращим чином: на 22 тисячі безробітних усього 1630 актуальних вакансій. Факторів, які впливають на безробіття декілька, один з них – необдуманий вибір професії. Абітурієнти досить часто обирають «престижну» професію, замість необхідної.

У центрах зайнятості Запорізької області зареєстровано 176 безробітних юристів, 519 – економістів, 1037 менеджерів. Для прикладу, на одну вакансію юриста претендує 44 безробітних, економіста – 64, а менеджера – 103.

Замість них не вистачає електрогазозварників (43 вакансії в базі), електромонтерів (41), лікарів (9), медичних сестер (40), швачок (24), токарів, (19). Завжди потрібні працівники сфери послуг: продавці, кухарі, охоронці, офіціанти, бармени та перукарі. Зростає попит на програмістів, інженерів, комп’ютерних спеціалістів.

За даними Запорізького обласного центру зайнятості роботодавці готові платити від 8 до 16,5 тис. грн.

Читайте також: Як виглядає ремонт приміщення під жіночу консультацію Центральної клінічної лікарні №4, який розпочався у 2017 році (ФОТО)

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...