Запорожский губернатор: «Энергетическая отрасль потеряла одного из ведущих специалистов»

56

Константин Брыль рассказал о заслугах экс-директора Запорожской АЭС.

Сегодня, 21 октября, около 8.00 умер бывший гендиректор Запорожской атомной электростанции Вячеслав Тищенко. Его похороны пройдут 23 октября, в Энергодаре.

Председатель Запорожской облгоадминистрации Константин Брыль написал на своей станице в соцсети, каким трудолюбивым был Вячеслав Тищенко:

«Українська енергетична галузь втратила одного з провідних фахівців галузі – багаторічного генерального директора Запорізької атомної станції, радника президента ДП НАЕК «Енергоатом» В’ячеслава Олексійовича Тищенка.

Протягом 30 років він починав свій робочій день о шостій ранку. Саме завдяки його самовіданній праці, Запорізька атомна станція, найбільша в Європі і третя за потужністю у світі, забезпечила енергонезалежність нашої держави. А це близько 50% всієї електроенергії, виробленої атомними електростанціями України, і більше 21% від загальної генерації електроенергії в країні.

Щире співчуття всім колегам, родині та близьким В’ячеслава Олексійовича. Ми назавжди запам’ятаємо його, як професіонала з великої літери, що усе своє трудове життя присвятив атомній енергетиці. Вклад В’ячеслава Олексійовича у розвиток Запорізького краю закарбовано в історії і вдячній пам’яті усіх земляків».

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...