Запорожский нардеп инициирует лишение чиновника-взяточника депутатского мандата

489

Вчера правоохранители задержали на получении взятки главу Новониколаевской райгосадминистрации и председателя Новониколаевского райсовета.

Чиновники требовали и получили 30 тысяч гривен от местного фермера за положительное рассмотрение вопроса о выделении в пользование земельных участков на территории района, – сообщает Начальник Главного управления Национальной полиции в Запорожской области.

Новониколаевскую РГА возглавляет 36-летняя Виктория Чмелева, которая раннее работала заместителем председателя той же РГА.

фото: Depo.ua

Второй задержанный – председатель Новониколаевского райсовета 56-летний Юрий Павленко, раннее занимался частным предпринимательством. В депутаты избирался в 2015 году по спискам партии БПП.

фото: Depo.ua

Запорожский нардеп и лидер территориальной организации партии БПП «Солидарность» Игорь Артюшенко на своей странице в Фейсбук сообщил, что глава райсовета уже исключен из партии. Народный избранник подчеркнул, что на съезде партии нечистого на руку чиновника лишат мандата, также, по его словам, в скором времени Павленко перестанет занимать свою должность.

Вчора в Новомиколаївському районі Запорізької області відбулися гучні затримання – в порядку ст.208 КПК Україні в своїх робочих кабінетах затримані голова Новомиколаївської РДА та голова Новомиколаївської райради.

Таким чином, слідчий відділ облпрокуратури спільно з працівниками Нацполіції викрили та припинили протиправну діяльність керівників району, які організували схему з вимагання неправомірної вигоди.
Ці посадові особи вимагали і отримали від підприємця неправомірну вигоду у розмірі 27 тис. грн. за вирішення питання про виділення земельних ділянок на території району, загальної площею 20 га, під ведення сільськогосподарського товарного виробництва, з подальшим укладанням угоди про її користування терміном на 15 років.

Слідство вело цих хабарників останні кілька місяців і схопило на гарячому.

Мушу визнати, що затриманий голова райради обирався в депутати райради у 2015 за списками нашої партії.

Звичайно, я його виключив з соромом з наших рядів, про що повідомив центральне керівництво партії.
Звичайно, найближчим часом він перестане очолювати райраду.
Більше того, на найближчому з’їзді партії ми заберемо його депутатський мандат.

Бо як запевняв і робив раніше: ніхто не посміє прикриватись чесним їм’ям партії чи отриманим депутатським мандатом у здійсненні своїх протиправних дій.
І недотокраних не було і не буде, ні у владі, ні у опозиції.

Бо у крадіїв партійності нема.
Тому вичищати пройдисвітів, які випадково записалися до лав партії, будемо жорстко та показово для інших.

Свою принципову позицію вже довів керівництву правоохоронних органів, щоб раптом ні у кого на районному рівні не виникло навіть думки зам’яти цю справу.
І привітав з професійно проведеною роботою.

Принагідно хочу передати вітання колегам з інших політичних сил, які брехливо волають про “деспотію”, “політичні розправи і переслідування опозиції” та “вибіркову боротьбу з корупцією”….

Вичищайте, виключайте, звільняйте з посад ваших однопартійців, які “тікають у вікно в капцях”, які терміново хворіють та лягають на лікарняний і “під ковдру”, а не намагайтесь рятувати пройдисвітів та хабарників і покривати їх злочини.

Беріть на себе відповідальність, а не маніпулюйте і не брешіть!

Бо тільки відповідальною і принциповою позицією ми зможемо подолати корупцію і в політикумі, і в суспільстві загалом.

Читайте также: Компания президента Европейской бизнес ассоциации покупает запорожский ECO Tower

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...