Заступник голови облдержадміністрації Запоріжжя вийшов на переговори до мітингуючих – фото

336
Фото - прес-служба ЗОДА
Обласна влада закликала працівників ПАТ «Запоріжжяобленерго» до конструктивного діалогу.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що у Запоріжжі наразі проходить акція протесту від  робітників ПАТ «Запоріжжяобленерго» та місцевих підприємців. Запоріжці вимагають погасити заборгованість зарплати, яку не виплачують робітникам вже декілька місяців. Заручниками ситуації залишаються не тільки працівники підприємства, а й представники бізнесу та жителі регіону. Місцеві підприєці також приймають участь у простесті, адже вони щомісяця втрачають великі суми на основі оплат рахунків за електрику. Активісти перекрили рух транспорту в центрі міста по проспекту Соборному.

Як стало відомо Форпост від пресс-служби ЗОДА, до мітингувальників вийшов заступник голови облдержадміністрації Олександр Бабанін та закликав  їх  до конструктивного діалогу.

“Ми можемо діяти лише по букві закону. Обласна влада неодноразово звертала увагу на цю пробему вищих органів влади. Необхідно вносити зміни до постанови Кабінету Міністрів, змінити постанову НКРЕКП. На сьогодні одним із першочергових питань Запорізької області, що потребує негайного вирішення, є забезпечення надійного та якісного електропостачання та вихід ПАТ «Запоріжжяобленерго» з цього кризового становища. Для консолідації та об’єднання зусиль, а також  обговорення подальших кроків   вирішення ситуації завтра о 13.00 представники підприємства візьмуть участь  у нараді, яку проведе голова облдержадміністрації Костянтин Бриль”, – повідомив Олександр Бабанін.

Зі свого боку, мітингувальники підкреслили: вони розуміють, що питання можна вирішити тільки на загальнодержавному рівні.


Фото - прес-служба ЗОДА
ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...