Заступник міського голови Запоріжжя купив шикарну машину за “копійки”

1140
Чиновник, який відповідає за питання ЖКГ у Запоріжжі дуже вигідно – за 120 тисяч гривень придбав хороший позашляховик. 
Заступник міського голови Запоріжжя Олексій Бородай кілька днів тому придбав новий автомобіль KIA SORENTO 2013 року випуску. Право власності отримав заммера 1 липня поточного року. Про це чиновник, як це вимагає антикорупційне законодавство, змушений був повідомити у декларації.

Варто зазначити, Олексій Бородай є справжнім поціновувачем хороших автомобілів, адже з 2014 року це вже четверта машина, яку змінив чиновник. Дивним чином, автомобіль вдалося придбати, якщо вірити декларації, у декілька разів дешевше за ринкову ціну.

Для того, щоб звірити ціни на автомобілі цієї ж марки та року випуску, ми промоніторили пропозиції на автомобільному ринку України. Так, на дуже популярному сайті продажів  -авто РІА, ціна на такий позашляховик стартує від 18 тисяч доларів, якщо машина не потрапляла в ДТП. Найдешевше нам вдалося знайти такий же автомобіль за 8 900$, це близько 234 тисячі гривень, але машина після ДТП та потребує ремонту. Дешевше нам не вдалося знайти.  Якщо говорити про середню вартість автомобілів цієї марки – то це близько 22 000$, відповідно –  550 тисяч гривень.

“Фартовості” чиновника можна хіба що позаздрити, адже це вже не перші “фокуси”, які показав у декларації заступник мера Олексій Бородай.

загрузка...