Затриманого на Запоріжжі бойовика ДНР засудили на 5 років

21
Фото Служба безпеки України

Відбувся суд щодо бойовика терористичної організації «ДНР», якого затримали в серпні в Запорізькій області. Про це повідомляється на сайті СБУ.

Засуджений – мешканець Шахтарська. До 2014-го він перебував у місцях позбавлення волі на непідконтрольній території Донеччини. Його звільнили бойовики за умови приєднання до лав незаконних збройних формувань.

У складі терористичних угрупувань чоловік був активним учасником бойових дій:

«…він брав активну участь у захопленні адміністративних будівель Слов’янська та бойових діях проти сил антитерористичної операції, зокрема корегував артилерійські обстріли українських підрозділів. Також бойовик причетний до переправлення військової техніки, зброї та боєприпасів з РФ на тимчасово непідконтрольну територію Донеччини», – йдеться в повідомленні.

Бойовика затримали у серпні 2019-го року спеціалісти контррозвідки СБУ у Запорізькій області, куди той приїхав до родичів, у яких він переховувався.

Відбулося судове засідання. Слов’янський міскрайонний суд визнав чоловіка винним за ст. 258-3 (участь у терористичній групі чи терористичній організації) КК України. Його засудили до 5 років позбавлення волі.

Тільки обране для вас у нашому телеграм каналі 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...