Завдяки «братам росіянам» у Бердянському порту скоротиться штат співробітників

192
Фото: Google.com

Не зважаючи на всі погрози з боку іноземних партнерів Росія продовжує блокаду Азова. Ворог навмисне не пропускає кораблі прямуючі в українські порти, щоб зашкодити нашій економіці. Поки їм це вдається.

У Керченській протоці знаходиться майже 170 суден, які очікують на прохід. Після тижневої блокади у Бердянськ нещодавно зайшов перший суховантаж. З дев’яти причалів працює тільки два. Судновласники розривають угоди, адже день простою у Керченській протоці коштують їм 15 тисяч доларів (кораблі стоять вже тиждень). Через цю ситуацію порти зазнають збитків. Наприклад, у курортному Бердянську вони складають 4 мільйони доларів. Через це власне керівництво й змушене зменшити численність працівників на третину.

Російські прикордонники «своїх» пускають без проблем, а з кораблями, які пливуть в українські порти завжди трапляється, якась «колізія».

«Це блокада Азова. Від того, що закриється Азов й два порти, Україна втрачає близько 200 мільйонів доларів в рік», – говорить керівник інфраструктурних програм українського Інституту майбутнього Володимир Шульмейстер.

На жаль, на даному етапі скорочення співробітників портів, неминуча.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...