Завдяки старим фотокарткам запоріжці можуть дослідити власну родинну історію

61

Завдяки проєкту «Яка твоя історія?» люди мають унікальну можливість дізнатися більше не тільки про історію свого міста, але й відчути себе її частиною.

Досить часто нам хочеться з поглибленням зануритись в історію нашого краю, вивчення важливих дат та знайти «своє місце» в ній, проте нудні факти можуть відбити бажання. Завдяки проєкту запоріжці зможуть дізнатися цікаві факти з власних старих фотокарток.

Як це працює? Ви надсилаєте власну історію, світлини своїх родин з минулого, а експерти своєю чергою, досліджують цю історію. Заодно навчитеся яку інформацію можна витягати з родинних архівів, як зчитувати інформацію зі старих фото та відкривати для себе нові історичні факти, про які не розкажуть старі підручники.

Після того, як експерти зберуть певний архів будуть проводитися фотовиставки, кінопокази. Окрім цього можна буде послухати лекції від фахівців з міської історії, проводитимуться практикуми, ігри, зустрічі з відомими істориками Запорізького краю. Основні події відбуватимуться протягом літа та початку осені 2020 року, в онлайн та офлайн форматі.

Обмін та поширення інформації в рамках проєкту відбуватиметься на офіційних майданчиках у соціальних мережах Фейсбук: https://www.facebook.com/yaka.tvoya.istoria  та Інстаграм: https://www.instagram.com/yaka.tvoya.istoria, куди вже можна надсилати фото історії свого роду або на електронну пошту zntn2011@gmail.com

Проєкт здійснюється ГО «Запорізьке наукове товариство ім. Я. Новицького».

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...