Завтра офіційно представлять нового очільника Запорізької області – ЗМІ

543
Фото: Google.com

Завтра, 12 червня, до Запоріжжя прибудуть перші особи зі столиці аби офіційно представити нового голову Запорізької облдержадміністрації, замість Віталія Туринка, якого звільнили в травні.

Зазначимо, що про призначення на посаду очільника області Віталія Боговіна стало відомо одразу після звільнення Віталія Туринка. В пятницю ж його призначення відбудеться офіційно. З цією метою до Запоріжжя прибуде заступник голови ОП Сергій Трофімов. Також разом з ним приїдуть Міністр МВС Арсен Аваков та генпрокурорка Ірина Венедіктова, повідомляє «061».

Візит поки тримається в секреті, чи пустять на захід ЗМІ невідомо.

Нагадаємо, 20 травня на засіданні Уряду Кабмін погодив звільнення Віталія Туринка з посади голови Запорізької обласної державної адміністрації. Як повідомив прем’єр-міністр: “Написана заява “за угодою сторін”. 

Під час засідання Віце-прем’єр Михайло Федоров повідомив, що Запорізька область знаходиться на третьому місці з кінця по ефективності голови обласної адміністрації. Окрім цього, він зазначив, що є інформація від правоохоронних органів про відкриття кримінальних проваджень на заступників чинного голови адміністрації.

Читайте також: Депутати Запорізької облради наочно показали, як порушується карантин – фото

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...