Завтра у Запоріжжі представлять нового керівника ГУ Національної поліції області

1797

У четвер, 3 травня, голова Національної поліції України Сергій Князєв представить нового керівника Національної поліції у Запорізькій області. Інформація про це з’явилася на сайті Міністерства внутрішніх справ України

У Запоріжжі захід відбудеться у приміщенні Головного управління Національної поліції  в Запорізькій області, о 17 годині.

Кілька днів тому у Запоріжжі активно заговорили про відставку керівника ГУНП в Запорізькій області Олега Золотоноші, який наприкінці минулого місяця поїхав до Києва. Громадськість припустила, що очільник поліції не має наміру повертатися до свого кабінету. За попередньою інформацією, йому у Києві запропонували нову посаду. Втім, а ні сам Олег Золотоноша, який був дуже активним у соціальних мережах і завжди публічно озвучував свою точку зору, ні Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков з цього приводу офіційних заяв не робили.

Після закінчення чотириденних вихідних усі чекали на кульмінацію, і кілька годин тому все стало остаточно зрозуміло. Завтра у Запорізькій області буде новий керівник ГУ Національної поліції, його ім’я стане відомим тільки завтра.  Також новий керівник з’явиться і в Миколаєві, власне після його представлення Сергій Князєв приїде до Запоріжжя.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...