Завтра відбудеться похорон запорізького бійця, тіло якого вчора віддали сепаратисти

958
Безвісти пропавшим українським військовим, тіло якого вчора віддали бойовики, виявився мешканець Мелітополя Володимир Майборода. Завтра 50-річного розвідника заступник командира взводу з складу 24-ї окремої механізованої бригади ВСУ імені Данила Галицького з позивним «Май» поховають у його рідному місті, пише РІА Мелітополь.

У неділю, 15 квітня, представники російсько-оккупаційних військ передали на українську сторону тіло побитого бійця Збройних сил України. Один із побратимів Володимира Майбороди написав у своїй сторінці в Facebook, що розвідник отримав контузію і те, а пізніше сепаратисти закатували його до смерті.

– Герої не вмирають … Май – брат, сепари придумали легенду, що тебе пораненого покинули брати. Бо ці мрази від тебе, контуженого, не отримали ні слова. Вони тебе катуючи вбили. … Брат, вибач, що в той час катування ти був один на один з цією сволотою. Ти Герой, Патріот, Людина Великого значення, Ми тебе ніколи не забудемо … Обов’язково для твоїх страждань ми зробимо відповідь. Земля тобі пухом. Вибач за все …, – написав на своїй сторінці facebook боєць із позивним “Бемер”.

Прощання з Володимиром Майбородою відбудеться вранці о 12.00 по адресу Запорізька область Якимівський район, с. Переможець (від Мелітополя по трасі в сторону Каховки).

 Редакція Forpost у скорботі разом з усіма українцями. Слава Героям!