Зеленський і його команда зараз намагаються показати, як вони різко стали патріотами: Ігор Артюшенко

65

В ефірі телеканалу «Прямий» обговорили нещодавні рішення влади, які позитивно сприйняли українці. Зокрема, мова йшла про закриття проросійських телеканалів та оголошення підозри Анатолію Шарію.

Голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність», голова фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій обласній раді Ігор Артюшенко наголосив, що Зеленський і його команда намагаються показати патріотичну позицію, але їх слова відрізняються від справ.

«Щодо закриття медведчуківських телеканалів, відкриття справи на Шарія – Зеленський і його команда зараз намагаються показати, які вони різко стали  патріотами, державниками і частина українців в це вірить. Але ж це слова.

А є дії. Коли Зеленський зараз намагається з себе зробити великого державника, але разом з тим є дії, які суперечать всьому цьому. Я маю на увазі переслідування активістки Революції Гідності Тетяни Чорновол, намагання Зеленського врятувати будь-якими засобами Татарова на посаді, справа Ріфмастера, заява Генпрокурора Венедіктової, що треба зняти амністію з майданівців.

Всі ці речі суперечать риториці останніх двох тижнів пана Зеленського. Про що це говорить – просто бачачи, що кардинально і постійно падають рейтинги у влади вони вирішили зараз погратися в таку політичну гру – натягнути на себе маски патріотів, але їх дії цьому суперечать», – сказав Ігор Артюшенко.

«Я би порекомендував дивитись на дії, а не на слова», – наголосив політик.

 

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...