Зеленський несе особисту відповідальність за кожного, за кожний скандал, недолугість та корупцію: Ігор Артюшенко – про роботу депутатів провладної партії

284

В ефірі телеканалу «Прямий» підбили підсумки року роботи Верховної Ради .

Народний депутат восьмого скликання, голова запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко охарактеризував роботу пробладнох монобільшості як «сором».

– За останній рік стало очевидним, що Верховна Рада — це не конкурс краси та не вечірнє комедійне шоу. За всіма об’єктивними показниками сучасний парламент є найменш професійним та найменш готовим для виконання своїх функцій за всі попередні скликання.

Тому, якщо оцінювати емоційно роботу парламенту за рік, то я скажу однозначно — це сором.

Рік тому у Верховної Ради були всі можливості кардинально змінити життя в України. Вперше за 30 років була сформована партійна монобільшість, що давало в руки потужний інструмент прийняття будь-яких рішень без домовлянь та компромісів з іншими партіями. Але замість роботи ми побачили скандали, недолугі висловлювання, непристойні жести, сексизм та законопроєкти, які суперечили один-одному, – зазначив політик.

Ігор Артюшенко наголосив, що Володимир Зеленський несе особисту відповідальність за кодного, хто опинився в парламенті завдяки його рейтингам.

– Але я хочу зазначити, що всі депутати з партії “Слуга Народу” опинилися в парламенті тільки завдяки Зеленському. І тільки він несе особисту відповідальність за кожного, за кожний скандал, недолугість та корупцію.

А майбутнє цього скликання так само залежить від Зеленського. Як тільки він побачить, що рейтинг партії стрімко падає, а його особистий рейтинг ще залишається — він піде на перевибори. Яскраво і голосно він достроково розжене раду і зніме гарний емоційний відосик.

І це буде чергова серія серіалу з наративом про хорошого царя та поганих бояр.
Але українському суспільству необхідно буде зрозуміти, що від зміни слуг в Раді ситуація взагалі не зміниться, як і від зміни прізвищ в Кабміні, в ДБР, СБУ чи в Генпрокуратурі.

Бо причина того, що країна стрімко летить у прірву не в цих окремих людях, а безпосередньо в Зеленському, – підсумував народний депутат восьмого скликання.

За останній рік стало очевидним, що Верховна Рада — це не конкурс краси та не вечірнє комедійне шоу. За всіма об'єктивними показниками сучасний парламент є найменш професійним та найменш готовим для виконання своїх функцій за всі попередні скликання.Тому, якщо оцінювати емоційно роботу парламенту за рік, то я скажу однозначно — це сором.Рік тому у Верховної Ради були всі можливості кардинально змінити життя в України. Вперше за 30 років була сформована партійна монобільшість, що давало в руки потужний інструмент прийняття будь-яких рішень без домовлянь та компромісів з іншими партіями. Але замість роботи ми побачили скандали, недолугі висловлювання, непристойні жести, сексизм та законопроєкти, які суперечили один-одному.Але я хочу зазначити, що всі депутати з партії "Слуга Народу" опинилися в парламенті тільки завдяки Зеленському. І тільки він несе особисту відповідальність за кожного, за кожний скандал, недолугість та корупцію.А майбутнє цього скликання так само залежить від Зеленського. Як тільки він побачить, що рейтинг партії стрімко падає, а його особистий рейтинг ще залишається — він піде на перевибори. Яскраво і голосно він достроково розжене раду і зніме гарний емоційний відосик.І це буде чергова серія серіалу з наративом про хорошого царя та поганих бояр. Але українському суспільству необхідно буде зрозуміти, що від зміни слуг в Раді ситуація взагалі не зміниться, як і від зміни прізвищ в Кабміні, в ДБР, СБУ чи в Генпрокуратурі. Бо причина того, що країна стрімко летить у прірву не в цих окремих людях, а безпосередньо в Зеленському.

Gepostet von Ігор Артюшенко – офіційна сторінка am Sonntag, 19. Juli 2020

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...