«Зеленському не вистачає нових еліт, щоб посадити на місцях, тому призначає старі кадри»: Роман Пятигорець – про кандидата в мери від «Слуги народу»

77

Ім’я кандидата від партії озвучили вчора під час робочого візиту Володимира Зеленського в Запорізьку область. Ним став Віталій Тишечко – заступник голови Запорізької ОДА Віталія Боговіна, депутат Запоріської міськради від партії “Нова Політика”.

Віталій Тишечко з 2001 року обіймав посади на підприємствах ПАТ “Мотор Січ”. До призначення заступником голови ЗОДА працював директором страхової компанії “Мотор – Гарант”.

На думку запорізького політолога Романа П’ятигорця “моторівський” кандидат пояснюється нестачею нових обличч в партії “Слуга Народу”.

«Для партії неприродньо висувати кандидатуру технократа, але таким чином Володимир Зеленський збільшить кількість своїх людей у Запорізькій міській раді. Окрім цього, Зеленському не вистачає нових еліт, щоб посадити на місцях, тому призначає старі кадри. Тим самим він вбиває двох зайців», – прокоментував запорізький політолог Роман Пятигорець.

Також політолог припускає, що це може бути внутрішній план партії, який збільшить кількість прихильників, а також «відірве» значну кількість людей від партії діючого мера Володимира Буряка.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...