Запоріжців запрошують долучитися до благодійного марафону до Дня Збройних сил України

42
Фото: zp.gov.ua

Четвертий рік поспіль в Запоріжжі та області проходить єдиний в Україні благодійний марафон до Дня Збройних сил. Містян запрошують долучитися до акції та підтримати запорізьких захисників.

Як повідомили Forpost у прес-службі міськради, кошти марафону спрямують на адресну допомогу колишнім воїнам, у першу чергу інвалідам та пораненим, родинам загиблих героїв, ветеранам, які потребують поліпшення соціально-побутових умов або потрапили у складні життєві ситуації. Запорізькі захисники за підсумками марафону також зможуть отримати гроші на вартісне лікування або складні операції.

Варто відзначити, що минулого року телемарафон, який проводиться до Дня Збройних сил, зібрав 1,1 млн грн. Завдяки цим коштам було надано допомогу 320 атовцям з усіх міст та районів області.

Рахунки марафону вже відкриті. Збір коштів триватиме протягом року, аж до оголошення наступного марафону. Детальну інформацію щодо збору коштів та реквізити для оплати можна дізнатись у організаторів – обласної координаційної ради учасників Антитерористичної операції. Контактна особа – Слива Юлія Олександрівна, тел.: 0671272973.

Читайте також: «Шукав свою зірку на ім’я Аватар»: знайшовся зниклий військовий із Запоріжжя

загрузка...
Загрузка...