Журналістів зобов’язали спростувати інформацію щодо розкриття «справи Свинарчуків»

71
Фото: Google.com

Протягом 10 днів журналісти, які робили розслідування так званої «справи Свинарчуків», мають частково спростувати інформацією. Щоправда, керівник проєкту Bihus.Info Денис Бігус заявив, що рішення оскаржуватимуть.

«Економічна правда» посилаючись на рішення суду повідомляє, що Подільський районний суд м. Києва визнав «недостовірним, та таким, що порушує особисті немайнові права Ігоря Гладковського, відеосюжет стосовно розкрадань в оборонній промисловості». Протягом 10 днів, з моменту набрання рішенням суду законної сили, журналісти мають спростувати поширену недостовірну інформацію шляхом зачитування диктором у програмі «Наші гроші». А саме, вони мають вказати, що Ігор Гладковський не має будь-якого стосунку до компанії «Оптимумспецдеталь» та схем розкрадання мільйонів в оборонній сфері, російської контрабанди і відмивання грошей.

Кореспондентам «Громадського» керівник проєкту Bihus.Info Денис Бігус заявив, що це суд першої інстанції, тому рішення будуть оскаржувати:

«Чекаємо повний текст рішення, юристи вивчають документи, ну і зустрінемось в апеляції».

Нагадаємо, минулого року журналісти звинуватили оточення п’ятого президента в корупційних схемах. Стверджувалося, що Ігор Гладковський, його син Олег, разом з Віталієм Жуковим та Андрієм Рогозою, через фірми-прокладки поставляли підприємствам із системи «Укроборонпрому» деталі й комплектуючі контрабандою з Росії, а також деталі з українських військових частин за цінами, які завищені у 2-4 рази. Нібито, обсяг розкрадань складав мінімум 250 млн грн.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...