Зі своєю ручкою та без дітей: як запоріжцям голосувати на виборах

89

Уряд затвердив порядок здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів. Стало відомо як запоріжцям віддати свої голоси.

Про це повідомляє ‘Українська правда“.

Передбачається проведення опитування щодо наявності симптомів коронавірусу та температурний скринінг усім особам.

На вході знаходитимуться антисептики для рук. Також мають бути місця для централізованого збору та утилізації засобів індивідуального захисту.

У приміщеннях буде нанесена розмітка, що вказує на дотримання дистанції не менше 1 метра. Потоки виборців, на вхід та на вихід будуть розділені. Крім того, рекомендується не більше трьох осіб на один стіл для видачі бюлетенів – одночасно.

Виборці повинні обробляти руки дезінфікуючими засобами перед входомп. Перебувати у респіраторі або захисній масці.

При цьому члени виборчої комісії можуть звернутися до виборців з проханням тимчасово зняти маску для підтвердження особи.

Рекомендовано не брати дітей до виборчих дільниць. І користуватися особистою ручкою.

Виборці, які перебувають на самоізоляції, можуть здійснювати голосування за місцем перебування. Для цього потрібно не пізніше 20 години останньої п’ятниці перед днем виборів подати заяву. До неї додати довідку медустанови про стан здоров’я (перебування на самоізоляції).

У день голосування таким виборцям необхідно самостійно, не передаючи в руки членам виборчої комісії, показати документ, який підтверджує особу та громадянство України.

Після завершення підрахунку голосів, передачі протоколів та бюлетенів для голосування у приміщенні виборчої комісії проводиться заключна дезінфекція

Раніше ми повідомляли, що станом на 23 вересня в Україні зафіксовано 3 497 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...