Зима близько: стіну на кордоні з РФ добудують до кінця 2019

235

Стіною називаємо інженерно-технічні роботи з устрою кордону з Росією у Харківській області. Комплекс споруди включає в себе рви, траншеї, контрольні полоси та металеві забори тощо. До кінця року обіцяють роботи завершити – якщо буде стабільне фінансування.

“100% на ділянці Харківського прикордонного загону облаштовано протівотранспортние ровом і валом. Додатково встановлюється загороджувальний паркан, контрольно-слідова смуга і т.д. Повністю облаштовано понад 65%”,
заступник начальника Харківського прикордонного загону Держприкордонслужби Василь Панасюк.
За словами помічника начальника Східного регіонального управління Держприкордонслужби Оксани Іванець, в Харківській області до кінця року в відділі прикордонної служби (ОПС) “Тополі” планується встановити 1,2 км металевого паркану, в ОПС “Золочів” – 4 переходи для прокладання рокадної дороги на складних ділянках, в ОПС “Веселе” – 500 м рокадної дороги, 2 переходи для прокладання рокадної дороги на складних нестандартних напрямках.

Крім того, всі ділянки передбачається обладнати системами відеоспостереження та контролю.

“У цьому році ми вийшли на завершальний етап і сподіваємося при наявності фінансування закінчити ці роботи до кінця року”, – сказала О.Іванець.

 

загрузка...