З’явилось відео затримання податківця-хабарника із Запорізької області

29
хабар

В Мережі з’явився відеозапис із затриманням на хабарі начальника відділу аудиту однієї з районних податкових інспекцій Головного управління ДФС у Запорізькій області. Ролик на своїй сторінці у Фейсбук опубліквав Глава управління СБУ в Запорізькій області Сергій Левченко.

Також повідомляється, що хабарнику оголошено про підозру в скоєнні злочину. Правоохоронці вже встановили, що податківець систематично вимагав гроші з місцевих підприємців за зменшення штрафних санкцій за порушення, що виявлені під час планових перевірок. «Ціна питання» коливалася залежно від розміру встановлених штрафних санкцій, які мали бути накладені на підприємство.

 

Затриманому СБУ на хабарі у чверть мільйона гривень податківцю оголошено про підозруНачальнику відділу аудиту однієї з районних податкових інспекцій Головного управління ДФС у Запорізькій області, затриманому на хабарі співробітниками Управління Служби безпеки України в Запорізькій області, оголошено про підозру в скоєнні злочину.Правоохоронці встановили, що податківець систематично вимагав гроші з місцевих підприємців за зменшення штрафних санкцій за порушення, що виявлені під час планових перевірок. «Ціна питання» коливалася залежно від розміру встановлених штрафних санкцій, які мали бути накладені на підприємство.Оперативники спецслужби затримали зловмисника на робочому місці після отримання чергової неправомірної вигоди у розмірі двісті п’ятдесят тисяч гривень.У рамках відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України триває досудове розслідування. Вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу.Операція з викриття зловмисника проводилась спільно з військовою прокуратурою.

Опубліковано Сергієм Левченком 5 березень 2018 р.

Нагадаємо, оперативники спецслужб затримали зловмисника на робочому місці після отримання чергової неправомірної вигоди у розмірі 250 000 гривень. У рамках відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України триває досудове розслідування. 

Читайте також: В Запорожской области задержали вооруженную банду «ювелиров» — фото

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...