ЗМІ в Ізраїлі дали оцінку виступу Зеленського

1582
Фото Тараса Березовця

Нещодавно відбувся Всесвітньо економічний форум у швейцарському Давосі. На другий день там виступав президент України Володимир Зеленський. Деякі закордонні ЗМІ вже встигли охрестити його промову провалом.

«Букви» посилаючись на ізраїльський телеканал «Arutz7» пишуть, що світові лідери не сприймають шостого очільника України, як серйозного гравця на політичній арені. Під час виступу Зеленського більшість вийшли з зали, хоча попередній спікер прем’єр-міністр Пакистану Імран Хан зібрав аншлаг.

«Світові лідери, схоже, вже зрозуміли, що Зеленський не являє собою нічого, як політик і є вкрай «обмеженою людиною», – пишуть закордонні колеги.

Фото з Facebook Тараса Березовця

Факт відсутності людей в залі засвідчують фотографії. Розбираючи промову шостого президента ізраїльські журналісти не стримували себе. Вони зазначили, що Зеленський говорив «абсурдні речі», зокрема, пропонував включити Україну до ЄС замість Британії, яка остаточно погодила Brexit (вихід Великої Британії з Європейського Союзу, прим. авторки).

Також їм не сподобалося, коли він почав скаржитися, пряма мова Зеленського: «Я президент України вже 248 днів. І всі ці дні я працював та не мав часу на свою сім’ю. Мені важко пояснити своїм дітям, чому я не з ними вдома». Для економічного форуму, дійсно, не досить слушний час розповідати такі речі.

Тільки обране для вас у нашому телеграм каналі

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...