ЗСУ отримали нові зразки техніки, виробленої на запорізькому заводі – ВІДЕО

427
Фото: скриншот с facebook.com

Збройні сили України отримали нову техніку, яку виробили на НВК «Іскра». Про це повідомив президент Петро Порошенко на своїй сторінці в Facebook.

Глава держави відзначив, що високотехнологічне військове виробництво НВК «Іскра» базується на використанні вітчизняних комплектуючих, і колектив підприємства виготовляє, зокрема, надсучасні радіолокаційні станцій у форматі 3D.

“Ми вже передали зразки новітньої техніки Збройним силам. Тепер вона закриватиме українське небо від ворога”, – написав президент.

#НоваАрмія

Високотехнологічне військове виробництво НВК «Іскра» базується на використанні вітчизняних комплектуючих, і колектив підприємства виготовляє, зокрема, надсучасні радіолокаційні станцій у форматі 3D. Ми вже передали зразки новітньої техніки Збройним силам. Тепер вона закриватиме українське небо від ворога.#НоваАрмія. Техніка

Опубліковано Петром Порошенком Неділя, 24 червня 2018 р.

 

Нагадаємо, в рамках свого робочого візиту до Запоріжжя, що відбувся 22 червня, Петро Порошенко відвідав «Науково-виробничий комплекс «Іскра». Підприємство є провідним розробником і виробником наземної радіолокаційної техніки оборонного комплексу України.

Президент вручив сертифікати відповідності на радіолокаційні станції 79К6 и 35Д6, основна функція яких полягає в контролі повітряного простору і наведення засобів протиповітряної оборони.

Читайте також: Возле Бердянской косы российские пограничники задержали украинский сухогруз

загрузка...