Головна НОВИНИ Звільнений політв’язень Володимир Балух провів брифінг

Звільнений політв’язень Володимир Балух провів брифінг

118

Володимир Балух, який був звільнений з російського полону, провів брифінг спільно з фракцією “Європейська Солідарність”.

Звільнений політв’язень Володимир Балух закликав парламент зробити все можливе для відновлення територіальної цілісності держави і повернення окупованих територій Україні.

«В першу чергу на території, які окуповані заклятим «братом» перебувають наші люди, наші співгромадяни. І на тих територіях, які зараз, на жаль, контролює інша держава, мешкають наші громадяни і держава та її законодавчий орган, в стінах якого ми зараз знаходимось, мають зробити все, щоб повернути, в першу чергу, не територію, а людей з їх домами, землею на якій вони працюють. Адже саме люди воюють на фронті, створюють валовий продукт, виховують дітей чемними, з повагою до людської гідності і відчуттям свободи», – сказав Володимир Балух.

Володимир Балух був заарештований і тривалий час провів  у Симферопольській тюрмі, потім був переведений в Росію. Він  не визнавав окупацію Криму, дотримувався проукраїнської позиції і в умовах окупації підняв українських прапор над своїм будинком.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...