Екстримальні катання на санках закінчилися смертю молодої дівчини

658
санках
Трагічна подія трапилася на Тернопільщині в селі Кровинка Теребовлянського району кілька днів тому. Ми вирішили розказати про неї в Запоріжжі, щоб попередити подібні випадки і застерегти від необдуманих вчинків.

Близько опівночі, четверо молодих людей вирішили екстримально прокататися на санках. Прив’язали їх до автомобіля, один хлопець сів за кермо машини ВАЗ, двоє пасажирів на одні санки і одна дівчина на інші.

На повороті санки занесло, дівчина на швидкості випала з них і вдарилася головою об бетонний стов. Це була 22-річна Юлія Базар з Микулинців, яка рік тому закінчила Тернопільський педагогійний урніверситет. До Кровинки приїхала погостювати у подруги.

санках

Друзі травмованої викликали швидку, дівчину відвезли до лікарні та виявили відкриту черепно-мозкову травму. Юлія померла, при абсолютно безглуздих обставинах. Односельчани в повному відчаї, а родичі досі не можуть повірити, що Юлі більше немає. Цього могло не трапитися, якби хтось з молодих людей подумав тоді про можливі наслідки.

Подібна трагедія трапилася 41 рік тому і в селищі Кушугум (Запорізька область). Ті, хто там бував, знають про крутий пагорб, який веде до залізничної колії. Молоді люди вирішили гарно провести час і покататися зі злощасного пагорба на санках. Троє чоловіків та одна жінка сіли на одні великі санки і поїхали вниз з гори. На спуску їх зустрів, знову ж таки бетонний стовп. Від удару в одного з чоловіків розірвалася селезінка, його доставили до лікарні, але врятувати не вдалося. 19-річна молодиця, яка була жінкою загиблого залишилася вдовою, а через кілька місяців народилася їх донечка, якій не довелося побачити молодого і колись красивого батька.

Старі люди в Кушугумі досі згадують цю історію. Редакції Forpost розказала її онука загиблого, її зараз 21 рік. Вона хоч і не знає свого дідуся, та теж щодня змушена спускатися з цього пагорба і згадує розповідді бабусі про трагічні події в їхній родині.

Таке трапляється рідко, але для когось це трагедія усього життя, тому варто бути дуже обережними, не шукати собі зайвих пригод та завжди думати про можливі ризики. 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...