Фонд Порошенка передав чергову партію допомоги для запорізьких медиків

89

Фонд Порошенка та корпорація Roshen передали чергову партію допомоги для медиків Запорізької області. Наш регіон отримав двісті захисних костюмів та пульсоксиметри.
Сьогодні партійці та волонтери Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» вручили 100 захисних медичних костюмів медпрацівникам КНП “Василівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування”.


Якість костюмів відзначив директор Василівської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікуванням Валерій Сапа

У медичній установі зараз лікують хворих з пневмоніями з усього округу. Доки очікують результатів тесту на коронавірус, з пацієнтами контактують 16 медиків. Тож, захисні засоби, передані представниками партії «Європейська Солідарність», у цій лікарні дуже необхідні. Ці костюми можна використовувати не один раз. Вони підлягають стерилізації, їх можна стерилізувати і використовувати вдруге.
Дуже дякуємо за це все, що ми сьогодні отримали. Дякуємо Фонду Петра Порошенка, що не забувають лікарні і дякуємо за цей приємний подарунок, – сказав директор.

Це вже третя партія засобів біозахисту, які Фонд Порошенка придбав для Запорізької області. В квітні сто комплектів отримала Обласна інфекційна клінічна лікарня. В травні ще 500 сертифікованих захисних костюмів та комплекти окулярів були розподілені між 8 медзакладами області.

Цього разу Фонд передав двісті комплектів костюмів та пульсоксиметри. Другу сотню засобів біозахисту найближчими днями передадуть в Обласну інфекційну клінічну лікарню.
Пульсоксиметри партійці доставлять в 5 дитячу лікарню Запоріжжя.
– З початку пандемії вже втретє Фонд Петра Порошенка допомагає медикам Запорізькій області – наголосив голова запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко, – Надає костюми індивідуального захисту для медичних працівників, надає пульсоксиметри, ремонтує апарати штучної вентиляції легень. Загалом, за цей період було надано близько тисячі костюмів індивідуального захисту на загальну вартість 850 тисяч гривень. Загальна вартість усієї наданої допомоги вже сягає більше мільйона гривень, – зазначив політик.
Волонтер «Європейської Солідарності» настоятель Свято-Покровського храму м. ВасилівкаРоман Садовий відзначив й іншу допомогу, яку Фонд Порошенка надавав мешканцям Запорізької області і Василівки зокрема.
– Фонд Петра Порошенка продовжує надавати гуманітарну допомогу тим людям, які її потребують. Минулого тижня ми передали для Василівського району 60 наборів першої необхідності, які ми роздали разом із церквою мешканцям Василівського району, які потребують підтримки, – розповів настоятель.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...