Ігор Артюшенко увійшов у комітет для видання праць Степана Бандери

43
Фото: "Націоналістичний Портал"

З ініціативи Організації Українських Націоналістів (бандерівців) створено видавничий комітет, завдання якого – підготувати до друку і видати збірник творів Степана Бандери. Про це повідомляє “Націоналістичний Портал”.

Як зазначають організатори проекту, наразі в світі не стихає шквал наклепів на постать і діяльність Провідника ОУН, в той же час інтерес до Степана Бандери та його творчості зростає. Саме тому було прийнято рішення видати збірник.

До видавничого комітету увійшов народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко, який до того ж є представником центру Національного Відродження імені Степана Бандери.

«Маю честь увійти у видавничий комітет, який створено з метою підготувати до друку і видати збірник творів Степана Бандери.

Останній раз збірник творів Степана Бандери «Перспективи української революції» видавався в Україні ще понад 20 років тому, обмеженим накладом, і є бібліографічною рідкістю. Хоча серед читачів існує значний попит, жодні інші видавництва за цей час не бралися за цю справу,- повідомив він на своїй сторінці у Factbook.

Окрім Ігоря Артюшенка видавництвом займуться директор Незалежного аналітичного центру «Українські Студії Стратегічних Досліджень» Юрій Сиротюк, редактор офіціозу ОУН «Шлях Перемоги» Віктор Рог та директор Музею національно-визвольних змагань Тернопільщини Євген Філь. Очолив комітет відомий дослідник життя і творчості Степана Бандери, кандидат історичних наук Микола Посівнич.

Члени комітету закликають українців підтримати проект та долучитись до збору коштів на видання.

Деталі – за посиланням.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...