У Запоріжжі комунальне підприємство пропонує головам ОСББ підписати договори, які насторожують

2390
До редакції інформаційного агентства Forpost звернулася голова ОСББ, яке тільки з 1 березня повинно було забрати управління будинком у свої руки. Мова йде про будинок за адресою – вул. Героїв 95 бригади, 16. Попередній балансоутримувач КП “Наше місто” відмовляється підписувати акти прийому-передачі, без додаткового договору. 

Голова ОСББ пані Інга вперше буде управляти будинком, а тому зустрічається з вимогами комунального підприємства вперше і дуже остерігається підписання незрозумілих для неї документів. Керівництво КП “Наше місто” запевняє, що такий додатковий договір підписують усі голови ОСББ, останні у свою чергу заперечують слова керівника комунального підприємства.

Як виявилося, з подібним документом зустрічалися лише одиниці. Мова йде про договір, який передбачає відшкодування коштів за споживання будинком електроенергії. У договорі зазначається – відшкодування витрат до укладення договору з ПАТ “Запоріжобленерго”. Наче все логічно, у  комунального підприємства є підписані договори з компанією, яка надає послуги, у нашому випадку електроенергію. У ОСББ, яке тільки прагне забрати управління у свої руки такого договору поки немає. Щоб його укласти потрібно мати на руках підписані акти прийому-передачі, які КП “Наше місто” не віддає.

Голова ОСББ Інга Семак  можливо без переживань і підписала б документ, та один з пунктів викликає настороженість – штрафні санкції у розмірі 10% від несплаченої суми. Співробітники ПАТ “Запоріжобленерго” запевнили голову ОСББ, що сума штрафів повинна бути близько 3%. Аргументували вказану цифру керівник КП “Наше місто” не зміг, або не захотів, відповів – бо ми так хочемо. Інга Семак обіцяє піти до прокуратури і повідомити про відмову комунального підприємства підписувати і віддавати акти, які потрібні для подальшого підписання договорів з компаніями, які надаватимуть послуги.

“У мене немає підстав вірити керівнику КП “Наше місто”, у дворі нашого будинку представників керуючої компанії ми не бачили ніколи, послуг, які вони вказують що надали вони насправді не надавали. Рахунки виставляють на величезні суми, а підтвердити, що послуги були надані вони не можуть. Керівник комунального підприємства у приватній розмові спілкувався не належним чином, аргументувати цифри відмовився” – поділилася Інга Семак.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...