Весь керівний склад Державного концерну «Укроборонпром» має пройти перевірку на поліграфі – Президент

229

Детектор брехні для оборонки – Президент звернувся до Уряду з вимогою перевірити весь керівний склад концерну «Укроборонпром» та державних підприємств ОПК на поліграфі. Усі дані перейдуть в розпорядження СБУ та правоохоронців. Це, на думку глави держави, пришвидшить розслідування фактів корупції та може виявити нові.

Також на прохання нового заступника секретаря РНБО Кривоноса Президент ініціює міжнародний аудит концерну і перевірки його діяльності українськими профільними відомствами. До цього процесу мають бути залучені громадські активісти, заявив Петро Порошенко. А Верховна Рада мусить якомога швидше розкрити інформацію про держзамовлення в оборонці. Президент підкреслив – ці кроки обговорив з міжнародними партнерами, і вони повністю їх підтримують.

“Прошу розглянути питання і підписати доручення Кабінету Міністрів про проведення поліграфу для керівництва Укроборонпрому та керівників підприємств Укроборонпрому з метою недопущення намагань крадіжок в армії, крадіжок народу” – Сергій Кривонос, заступник Секретаря РНБО.

“Ми звертаємося до Уряду з проханням забезпечити організацію досліджень на поліграфі всього керівного складу державного концерну Укроборонпром. Списки підготуйте окремо, хто має пройти і прошу включити туди і керівників державних підприємств оборонно-промислового комплексу. І керівників підприємств, і тих, хто відповідає за фінансову діяльність” – Петро Порошенко, Президент України.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...