Рейси із Запорізького аеропорту знову скасують на місяць

2198
аеропорту
фото: google.com
Про це журналістам Forpost стало відомо від потенційних пасажирів, які намагалися придбати квиток до Ізраїлю, але їм відмовили у продажі. Адміністрація аеропорту повідомляє про заплановані ремонтні роботі, а тому продаж квитків на травень- червень скасований, – повідомила запоріжанка Олена. 
“У дочки запланована операція в Ізраїлі на початку червня, хотіли купити квитки, але нам сказали, що аеропорт в червні працювати не буде, через ремонт злітно-посадкової смуги. Нас це геть розчарувало, бо один квиток авіакомпанії МАУ із Запоріжжя до Ізраїлю коштує 6 тисяч, з Києва трохи дешевше – 5 тисяч, але ж туди ще потрібно дістатися. Ми подумали, може з Дніпра полетіти, але звідти квитки шалено дорогі – 9 000 грн. Для нас то відчутна різниця, тож полетимо з Києва. Але все ж цікаво, чого так дорого, до Дніпра ж тут 2 години їхати” – розповіла Олена.

Керівник аеропорту Віктор Біскупський підтвердив інформацію надану запоріжцями, але повідомив, що на разі не все однозначно.

“Ми дійсно запланували ремонт злітно-посадкової смуги, оскільки рішенням міської ради було затверджено виділення коштів на ці потреби. Все буде відбуватися, як і в минулому році, але площа, на якій проводитимуться роботи буде трохи меншою. Попередньо плануємо закрити аеропорт всередині травня, до середини червня, але остаточне рішення з’явиться на початку наступного тижня. Квитків зараз на цей період не продаємо, бо ж очевидно все так і буде. Рейси з Запоріжжя не літатимуть протягом місяця, можливо залишимо, як і в минулому році рейси компанії “Мотор Січ”, їхнім літакам достатньо ґрунтової дороги”, – розказав керівник аеропорту Віктор Біскупський
ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...