Дочка колишнього міністра та очільника Запорізької ОВА Євгена Червоненка, Олександра разом із двома дітьми повернулася до Києва з Женеви, де прожила півтора року з початку повномасштабного вторгнення.
Про це вона повідомила в Instagram за кілька годин до того, як ЗМІ оприлюднили матеріал про те, що її чоловік, Олексій Кавилін в липні був на віллі російського підсанкційного олігарха В’ячеслава Кантора у Женеві.
Як пише Таблоїд, Кавилін з 2016 по 2019 роки був керівником головного управління державної фіскальної служби у Київській області. З Олександрою у них двоє дітей — син Іван і донька Варвара.
У коментарі УП зять Червоненка заявив, що «не пам’ятає» чи був у Женеві в будинку Кантора 17 липня 2023 року. Але його дружина протягом війни не приховувала, де саме перебуває разом із дітьми. І це, судячи зо всього, абсолютно не випадково була саме Женева.
«Півтора року життя між Києвом та Женевою, яка прихистала нас від початку війни та яку ми з дітьми щиро полюбили. Найкраща медицина, освіта для дітей, безпека, здебільшого виховані та толерантні люди. Але чекати на нашу перемогу ми будемо вже вдома, бо давно відомо що : » There is no place like home», — написала Саша 8-го вересня і показалася з валізами та дітьми.
![](https://tabimg.pravda.com/images/doc/7/5/751e880-375204084-261884643390282-2588297954629337377-n.jpg)
![](https://tabimg.pravda.com/images/doc/7/c/7c60ff8-375206370-271683969006492-1615713418451703205-n.jpg)
![](https://tabimg.pravda.com/images/doc/8/7/8782e64-336321159-220243407201661-1084662464338903342-n.jpg)
![](https://tabimg.pravda.com/images/doc/8/f/8fc2753-366439923-642637507928855-3370917103720037617-n.jpg)
Як йдеться у матеріалі УП, сам Євген Червоненко на питання про свого зятя в будинку Кантора заявив, що «не любить, коли підглядують в труси». Він також зауважив, що з Кантором його пов’язують довгі роки стосунків. Зокрема, Червоненко був віце-президентом Європейського єврейського конгресу, а Кантор — був президентом цього об’єднання.
Червоненко запевнив, що його зять працює і живе в Україні та натякнув, що його зять не без причини їздить за кордон за допомогою офіційниих дозволів чи листів.
За інформацією УП, зять Червоненка з початку року 5 разів виїжджав із України, в тому числі за листами ГУР МОУ. Під час однієї із поїздок Кавилін зупинявся в будинку російського підсанкційного олігарха.