Під час прес-конференції Зеленський анонсував можливість порушення ще однієї обіцянки

76

Мова йде про другий строк президентства. Рік тому Володимир Зеленський пообіцяв українцям, що впорається з виконанням обіцянок за одну каденцію і на другу вже не піде. Враховуючи, темпи реалізації сказаного, Президенту доведеться прикипіти до крісла надовго.

Під час прес-конференції сьогодні Зеленський, відповідаючи на запитання журналістів стосовно другого строку повідомив, що подумає про це, все залежить від підтримки народу.

«Я обіцяв один список, а зараз, коли ми працюємо… цей список поповнюється. Тому я і кажу – на весь список дійсно не буде достатньо одного терміну», – сказав президент на питання про те, чи вистачить йому одного терміну президентства.

«Я думаю, що будь-який Президент, який має відсоток 10 ,15, 16 на початок будь-якої кампанії передвиборчої, не має права іти в президенти України, просто не має права. Це значить одне – суспільство його не підтримує. Я казав, що іду на один термін. Я бачу, що робота складна, ніхто спасибі не скаже. Але якщо буде велика підтримка народу України, я можу про це подумати», – зазначив Зеленський.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...