Олександр Черненко – про те, як здача національних інтересів відображена в цифрах

379

Політичний експерт та народний депутат України 8 скликання Олександр Черненко написав про поняття гібридної капітуляції. Він детально пояснив чому наслідком гібридної війни стає саме гібридна капітуляція.

Політик показав у цифрах в чому саме вона полягає. Зокрема, він повідомив про засіданні РНБО, яке відбулося 2 листопада, того дня  бюджет на оборону країни скоротили втричі, що означає на 123 мільярди менше, ніж було в минулому році. Він порівняв ситуацію з часом президентства Петра Порошенко, різниця більш ніж разюча.

Йдеться про оборонний і безпековий бюджет на наступний рік. В суботу, 2 листопада, без особливого галасу та інформаційного супроводу, відбулося засідання РНБО під головуванням Зеленського, на якому на третину зменшено обсяг витрат на безпеку і оборону у 2020 році.

Нагадаю, що ще у квітні РНБО під керівництвом Порошенка затвердила параметри оборонного бюджету для Бюджетної декларації, на підставі якої розробляється проект бюджету 2020 року. Зокрема на оборону та безпеку було заплановано 368 млрд гривень, з яких 210 млрд мали піти на потребу збройних сил.

А у суботу РНБО зменшує обронний бюджет на третину – до 245 мільярдів – пише Черненко

Повний допис політика у прямому посиланні.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...