Запорізькому депутату не вистачило духу підтримати колег і покинути тепле крісло

868
Вчора депутати зібралися на 25-ту сесіяю міської ради, вона була дуже неспокійною та навіть скандальною.

Вже при прийняті порядку денного у депутатів з’явилася маса розбіжностей у поглядах. Наприклад питання будівництва храму Московського патріархату на місці суперсаркету АТБ хотіли тихенько “пропхнути” пакетом. Депутати від демократичних сил, як могли відстоювали свої позиції та старалися донести до недемократичної більшості позицію громади. Більшість не почула.

Тоді депутати пішли на нараду до кабінету мера, та й там нічого адекватного не відбулося. Голови фракцій попросили слова і озвучили власну позицію.

“Ми йдемо із сесійної зали, тут нас не чують, наші проекти рішень навіть не читають, але відразу відхиляють. Ми багато роботи робимо, у тому числі ночами, а наші колеги, які зараз у більшості в міській раді, сміються у нас за спинами, мовляв –  от наївні, ще щось пишуть, а ми це навіть не читаємо. Не читають, бо внизу прізвище депутата від демократичних сил. Навіщо так працювати, кому потрібна ця політика? У місті багато проблем, які потрібно вирішувати!” – сказали голови фракцій з трибуни. 

Показати обурення і сміливо заявити про свою позицію з трибуни наважилися депутати спочатку трьох фракцій: “БПП”, “Батьківщина” та “Укроп”, позафракційна Катерина Константинова теж вийшла і сказала дуже гостру промову.

Після виступів, до групи депутатів долучилися і депутати від фракції “Самопоміч”. Олег Корольов сказав, щоб в залі їм теж робити нічого. Права частина залу залишилася з пустими стільцями. Всі, кому було що сказати більшості і меру вийшли до трибуни і висловилися. Тільки одне крісло було зайнятим, колись депутата від демократичної фракції “Укроп” Дмитра Сєрого, тепер він, як і Катерина Константинова – позафракційні.

Це дуже вразило громадськість, яка завжди вважала Дмитра демократом і сміливцем. Серед громадськості пролунали припущення: “Певно боротися з ПАТ “Запоріжгаз” набагато цікавіше, а ніж чинити опір тим, хто дозволяє цьому та іншим підприємствам знущатися з мешканців Запоріжжя.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...