Ігор Артюшенко – “Зеленський мовчить з приводу подій в Білорусі, а мав би озвучити офіційну позицію”

56

В ефірі телеканалу “Еспресо” відбулася дискусія на тему подій в Білорусі та реакції української влади на все, що там відбувається. До обговорення долучився запорізький нардеп восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії “Європейська Солідарність” Ігор Артюшенко.

Політик провів аналогію із подіями в Україні 2000 року – “Україна без Кучми”.

“Події в Білорусі справді нагадують акцію “Україна без Кучми”, що проходила у 2000 році. Чітких лідерів немає, чітких вимог немає, окрім однієї – диктатор має піти! Поруч стоять і соціалісти, і праві, і хто завгодно. Як і в Україні середовище різне, але є одна велика вимога – щоб пішов диктатор. Усе це зараз відбувається в Білорусі. Немає якихось геополітичних чи соціальних вимог” – вважає Ігор Артюшенко. 

Водночас політик висловив свою точку зору з приводу офіційної позиції МЗС та мовчання Зеленського.

“Мене приємно вразила позиція МЗС у питанні подій в Білорусі. Але розуміючи впливи МЗС на український політикум, якого взагалі немає, і будьмо відвертими – у нас зовнішньою політикою займається Офіс президента і Єрмак особисто. То хотілося б почути позицію справжньої влади. Тобто – президента Зеленського, бо на жаль він весь цей час, протягом півтора місяця просто мовчить й нічого не говорить стосовно подій в Білорусі. Це, я вважаю є неправильно” –  прокоментував Ігор Андрійович. 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...