Forpost
Результату немає
Переглянути всі результати
  • ГОЛОВНА
  • ВІЙНАВАЖЛИВО
  • НОВИНИ
  • СТАТТІ
  • FACEBOOK
  • УКРАЇНА
  • ПРО НАС
  • КОНТАКТИ
  • ГОЛОВНА
  • ВІЙНАВАЖЛИВО
  • НОВИНИ
  • СТАТТІ
  • FACEBOOK
  • УКРАЇНА
  • ПРО НАС
  • КОНТАКТИ
Результату немає
Переглянути всі результати
Forpost
Результату немає
Переглянути всі результати
Головна НОВИНИ

На тривалі серпневі вихідні діапазон температури в Україні від +17 °С на заході до +30 °С на півдні

2021/08/20
В НОВИНИ, ОБЩЕСТВО, ПОДІЇ
1
Поділилося
18
Переглядів
FacebookTwitter

 

За прогнозом Sinoptik.ua на довгі вихідні 21-24 серпня ​​діапазон денної температури повітря в Україні буде від +17 °С до +30 °С. Спека — в Херсонській області, прохолода — в Івано-Франківській області. Спекотні періоди ще будуть, але ночі стали помітно холоднішими, а це ознака осені. Вже з’являється щемливе відчуття, що літо стрімко уходить. Бо, як вірно підмитив Сергій Жадан, «Літо — це щастя: незаслужене, несподіване і неуникненне».

Дощі поки не дуже набридають, налітають і припиняються досить швидко.

За час спостереження максимальна температура в Україні 24 серпня була в 1946 році, температура досягала тоді в деяких регіонах нестерпно спекотних +39 градусів. На День Незалежності-2021 вдень очікуються літні +27…+29 °С, але у західних областях вдень ​​до +22 °С. Дощі 24 серпня йтимуть вранці в західному регіоні, вдень — місцями в центрі, ввечері — на півночі та в центрі. Але, як відомо, метеорологи прораховують погодну модель, а атмосфера вносить корективи.

На заході України 21-23 серпня буде спокійна хмарна тепла погода, від +21 до +25 °С. Свіжі ночі — з температурою +12 …+15 °С. У Закарпатті буде більше сонця та тепла, вдень +24…+27 °С, вночі +16 °С. На День Незалежності 24 серпня стане прохолодніше, пройдуть дощі, температура повітря стримана, +19…+22 °С.

У високогір’ї Карпат вдень +17…+18 °С, у понеділок до +20 °С. На День Незалежності +17 °С, дощова і сонячна погода чергуватимуться.

У східних областях країни триває літо. 21-23 серпня вдень +25…+28 °С, у суботу йтимуть невеликі дощі. На День Незалежності переважно сонячно, +26…+28 °С, вітер помірний. Про осінь нагадують ночі +14…+15 °С у понеділок та вівторок.

На півдні України поки ще літо. 21-23 серпня вдень ​​до +30 °С, вночі до +20 °С. У День Незалежності буде ясна, сонячна погода, помірний північно-східний вітер, спекотно, до +30 °С. Температура морської води біля Одеси +20 °С, біля Бердянська +25 °С.

У центральній частині країни 21-23 серпня очікується тепла малохмарна погода, вдень до +27 °С. У Дніпропетровській області в суботу до +28 °С, грози та дощі. У Вінницькій області у суботу теж очікуються дощі, вдень +22 °С. На День Незалежності України буде сонячно та тепло, до +27 °С.

На півночі України у суботу +27 °С, місцями дощі. У неділю та понеділок мінлива хмарність, +22…+25 °С. На День Незалежності хмарно, до +27 °С, потрібно брати з собою парасольку мешканцям Житомирської, Київської та Чернігівської областей, місцями можуть пройти короткочасні дощі.

У Києві в суботу 21 серпня буде переважно ясно, до +27 °С. У неділю та понеділок — малохмарно, денна температура повітря знизиться, +24…+25 °С. 

У День Незалежності в столиці очікується чудова літня погода, вранці +21 °С, вдень +27 °С, ввечері є ймовірність дощів. Південний слабкий до помірного вітерець тільки додасть комфорту до свята, яке повинно бути на 30-річчя Незалежності особливо цікавим, Проте святковий настрій робимо ми самі, й тільки від нас залежить, яким йому бути, при будь-якій погоді.

 

ПоділітьсяTweet
загрузка...
Next Post
У Кирилівці відпочивальникам заборонили виносити медуз із води: фото

У Кирилівці відпочивальникам заборонили виносити медуз із води: фото

На Запоріжжі під час свят порядок охоронятимуть 700 поліцейських та 800 військовослужбовців

На Запоріжжі під час свят порядок охоронятимуть 700 поліцейських та 800 військовослужбовців

Загрузка...
Погода
Запоріжжя

вологість:

тиск:

вітер:

Погода на 10 днів від sinoptik.ua

ПРО НАС

«Форпост» — це відкрита і незалежна медіаплатформа. Ми публікуємо найцікавіші новини, найкращі статті запорізьких журналістів, найцікавіші розслідування і чесну аналітику. «Форпост» цінує час своїх читачів, тому ми відбираємо і розміщуємо тільки найважливішу інформацію про події Запоріжжя та області.

Матеріали з позначкою «Ad» розміщені на правах реклами.

При передруці матеріалів посилання на «Форпост.Медіа» обов’язкове. Якщо ви, дорогі колеги, вкраде наш матеріал, колектив «Форпост.Медіа» зустріне вас ввечері в темній підворітті і легенько пожурить. Дякую за розуміння.

E-mail: forpost.media.zp@gmail.com

Канал Telegram 

КАТЕГОРІЇ НОВИН

  • Новини
  • Україна
  • Політика
  • Кримінал
  • Краще з Facebook
  • Інтерв’ю
  • З життя
  • Гарне відео
  • Події
  • Статті
  • Фото дня
  • Історії кохання
Menu
  • Новини
  • Україна
  • Політика
  • Кримінал
  • Краще з Facebook
  • Інтерв’ю
  • З життя
  • Гарне відео
  • Події
  • Статті
  • Фото дня
  • Історії кохання

ОСТАННІ НОВИНИ

У Запоріжжі дерево врятувало від численних жертв під час ДТП. Фото

У Запоріжжі дерево врятувало від численних жертв під час ДТП. Фото

29.06.2022
24
У Запоріжжі змінився постачальник газу: як тепер сплачувати

Мешканцям Запорізької області розповіли про алгоритм зміни способу отримання пенсії

29.06.2022
134
На Запоріжжі бійці ЗСУ полонили двох військових «днр». Відео

На Запоріжжі бійці ЗСУ полонили двох військових «днр». Відео

29.06.2022
608
Результату немає
Переглянути всі результати
  • ГОЛОВНА
  • ВІЙНА
  • НОВИНИ
  • СТАТТІ
  • FACEBOOK
  • УКРАЇНА
  • ПРО НАС
  • КОНТАКТИ

© 2021 Forpost.