Театральна афера зачепила також мешканців Запоріжжя

1392
фото: скріншот випуску ТСН
Протягом останнього періоду у Запоріжжі, Дніпрі та ще декількох містах аферисти продавали квитки на вистави з Володимором Горянським, Олексієм Вертинським та Лілією Ребрик. Самі зірки про “заплановані” аферистами концерти і не здогадувалися, повідомляє ТСН. 

Коли люди прийшли до театрів, їх зустріли зачинені двері, у Палацах культури про заплановані заходи нічого не чули, ошукані власники квитків викликали поліцію.

фото: скріншот випуску ТСН

Афера також дісталася Запоріжжя, відомих акторів обіцяли показати в нашому місті, в обласній філармоції. Десятки людей побачили зачинені двері закладу, запоріжцям повідомимли – адміністрація філармонії не несе відповідальності за цю виставу.

Поліція з’ясувала, що усі квитки були купленими у кур’єрів, які ходили по різних установах з яскравими афішами, рекламували і продавали квитки на вистави. Люди запевняють, що у цих же кур’єрів раніше купували квитки і все було добре.

Аферисти як крізь землю провалилися, усі вказані на афішах номери телефонів зараз вимкнені, вайбер контак, який відповідав на всі запитання зараз недоступний. 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...