Проросійському ексгубернатору Запорізької області присвоїли звання підполковника

75
Поділилося
1.9k
Переглядів
Євген Червоненко розповідав, буцімто анексований Крим почав «процвітати» після анексії росією у 2014 році.

Проросійському політику Євгену Червоненку, який з 8 грудня 2005 по 24 грудня 2007 року перебував на посаді голови Запорізької облдержадміністрації, присвоїли чергове військове звання – звання підполковника.

Про це повідомив нардеп Володимир В’ятрович. Він оприлюднив у мережі фото погонів та номер наказу про присвоєння звання.

Судячи з оприлюдненої інформації, Червоненко отримав звання згідно з наказом начальника ГУР від 20 червня 2022 року № 52.

Крім того, як пише «Обозреватель», про присвоєння Червоненку звання писали у мережі, де «гуляло» і його фото у формі зі званням майора.

«Ви будете здивовані, але він також служить у ГУР і навіть дослужився до підполковника! Хоча на початку загострення війни був лише майором, що видно на фото зліва, де його застали у дорогому «Гудвайні», – цитує видання інформацію про Червоненка.

Як пише видання, до початку повномасштабної війни Червоненко розповідав, буцімто анексований Крим почав «процвітати» після 2014 року. Він також засвітився у формі ЗСУ. Відомий своєю проросійською позицією та численними антиукраїнськими заявами, зробленими, зокрема, на телеканалах кума путіна віктора медведчука.

Варто додати, що після початку війни Червоненко змінив риторику, засудивши політику путіна.

 

 

 

 

загрузка...
Next Post
Загрузка...
Погода