Ігор Артюшенко — о ценах на газ и последовательности политиков

64

Народный депутат Украины Игорь Артюшенко высказался в соцсетях насчёт цены на газ:

«Про послідовність. І про собівартість.

І раніше, і зараз постійно звертав увагу політиків на те, що потрібно бути послідовними. Що слово означає діло. Що після А треба казати Б. І що жодним чином не можна дурити людей, обіцяючи їм нездійсненні речі.

Бо згодом бумеранг повернеться. Завжди повертається.

Доречі, це я про питанню ціни на газ, яке винесено на сьогоднішню сесію міської ради. Згідно оприлюдненої заяви, все фактично упирається в одину вимогу «зробити ціну економічно обгрунтованою та продавати по собівартості».

Позиція мені власне подобається, але тільки за умови, що міські депутати будуть послідовними!
І допишуть до заяви 1 пункт:
«Також вимагаємо, щоб продукція «Мотор Січі», «Запоріжсталі», «Вогнетриву», «ЗФЗ», компанії «Александр», фабрики «Міда» і т.п. (там де ми-депутати працюємо) також продавалась населенню по собівартості!»

От тоді запорізькі депутати стануть відповідальними, а не популістами, які заробляють собі рейтинг на пустих і безперспективних заявах.

P.S. бо для того, щоб знизити оплату треба займатись енергоефективністю, впроваджувати альтернативні джерела палива і нарешті перестати гріти асфальт на вулицях.
Але, звичайно, легше нічого не робити і писати листи куди завгодно, доказуючи бабусям і дідусям на лавочках «як ми боролися» за Ваше щастя.»

Читать на Facebook…

Загрузка...