У Запоріжжі екоактивісти звернуться за допомогою до найвідомішого актора світу

758
Леонардо Ді Капріо
Леонардо Ді Капріо на презентаціїї фільму "Before the Flood". Фото: AFP

До жахливої екологічної проблеми, що склалася в місті, запоріжці збираються привернути увагу оскароносного кіноактора Леонардо Ді Капріо, який відомий своєю активною позицією щодо захисту навколишньої середи.

7 березня у Запоріжжі відбудеться безкоштовний захід для віх, кому небайдужа тема екології – «ZAVODi climate». Оскільки містяни втомились чекати від влади вирішення цієї проблеми, люди збираються привернути увагу самого Лео Ді Капріо до поганої екології у місті.

Леонардо Ді Капріо
Фото: facebook.com

В ході заходу кожен зможе записати особисте повідомлення, які потім відправлять екоборцю Леонардо Ді Капріо. Варто відзначити, що Лео давно відомий своє активною позицією щодо захисту довкілля.

Створивши в 1998 році фонд Leonardo DiCaprio Foundation, Ді Капріо виділив понад 30 мільйонів доларів на розвиток 70 інноваційних проектів у сфері захисту навколишнього середовища в 40 країнах. Йдеться зокрема про захист морської фауни або видів тварин, яким загрожує вимирання.

А в 2016 році, щоб привернути увагу світової спільноти, Лео зняв документальний фільм «Before the Flood», в якому йдеться про небезпеку глобального потепління та про те, що людина повинна більше шанувати природу.

«Екологічна вечірка» відбудеться 7 берещня в «Edison Space coworking». Початок о 19:00. Вхід вільний за умови попередньої реєстрації.

Forpost

Загрузка...