Пустоваров у лікарні, чекає вручення підозри

822

Заступник мера Запоріжжя Анатолій Пустоваров знаходиться в харківській лікарні з травмованим хребтом. Ця інформація з’явилася у запорізьких ЗМІ відразу після того, як з’ясувалося, що останній не з’явився у прокуратурі. Інформацію журналістам надав адвокат пацієнта.

— В настоящее время, Анатолий Пустоваров находится в Харькове, где нами была установлена связь со следствием, но к сожалению заммэра получил травму спины при обычных бытовых обстоятельств с которой он был госпитализирован в больницу, – сказал Чумаченко.

Також Ігор Чумаченко припустив, що сьогодні, ймовірніше за все його клієнт отримає підозру. Присутніть Анатолія Пустоварова в лікарні підтвердив лікар нейрохірургічного відділення Юрій Бабалян. І

Нагадаємо, в суботу Анатолій Пустоваров повідомив, що знаходиться в Харкові, приїхав туди самостійно і добровільно зі своїм адвокатом Ігорем Чумаченком. Заявив, що готовий співпрацювати зі слідством та повідомив правоохоронні органи про місце свого перебування. Він запевнив, що нікуди не тікав і на окупованій території не був. Пізніаше, прес-секретарка харківської прокуратури повідомила, що Анатолій Пустоваров не з’являвся в прокуратурі.

Ні адвокат, ні сам Анатолій Пустоваров не повідомляють за яких обставин була отримана травма, кажуть лише – побутові обставини. Тим часом у соціальних мережах кепкують, мовляв – травму отримав при втечі через вікно. Також журналісти та активісти обсміюють однопланові пости у соціальних мережах на підтримку заммера. Вчора ми повідомляли про те, що у дитячих садках батьків дітей змушують висловити підтримку заступнику мера. Такі ж накази надійшли і на завод “Запоріжсталь”.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...