Игорь Артюшенко — о скандальном выступлении Евгения Балицкого (видео)

64

Народный депутат, глава Запорожской территориальной организации партии «Солидарность» – Блок Петра Порошенко» Игорь Артюшенко написал о скандальном выступление мелитопольского нардепа в Верховной Раде.

Сьогодні у Верховній Раді виступив один з нардепів від “Опозиційного блоку” і довго розповідав про своє бачення ситуації у Мелітополі, огульно і безпідставно звинувачуючи мера Сергія Мінька та міську команду у всіх можливих гріхах. Отож я відповів))

Мелітополь – це Україна, і представники партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка», до яких належить і Сергій Мінько, захищають і будуть захищати місто від сепаратизму; розвивати Мелітополь, наводити в ньому лад, покращувати благоустрій та підтримувати мешканців міста.

Це явно не влаштовує деяких нардепів від “Опозиційного блоку”, тому вони й розгойдують ситуацію, порушуючи закон, проводячи свої “сесії” по підвалах, влаштовуючи одну провокацію за іншою. Можете сидіти у підвалах і далі, бо ми не дамо вам можливості реваншу. Ваші часи скінчилися. Звикайте до цього.

Читайте в Facebook…

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...