Игорь Артюшенко — о Запорожской книжной толоке

61

Народный депутат, глава Запорожской территориальной организации партии «Солидарность» – Блок Петра Порошенко» Игорь Артюшенко написал, что благодаря толоке, Запорожье становится новым центром развития культуры.

В минулі вихідні відбулась найяскравіша культурна подія року в Запоріжжі – Запорізька книжкова толока. Цей захід вже вдруге робить наше місто культурним центром країни, руйнуючи міф про те, що промисловість – це єдина наша «фішка». А запоріжці впевнено продемонстрували, що попит на яскраві інтелектуальні заходи справді шалений.

Толока – це не просто захід! Толока – це майданчик для панельних дискусій на теми, що стосуються літератури, подій навколо нас. Це прекрасна можливість для запоріжців безпосередньо поспілкуватись з улюбленими авторами, визнаними експертами. І цей захід – це неповторний та надважливий позитив для нашого міста.

Я щиро вдячний організаторам, які вже вкотре дарують місту таке свято, яке стає однією з найкращих та найпомітніших подій міста за рік. Завдяки вам Запоріжжя стає справжнім новим центром розвитку культури в Україні!

Читайте в Facebook…

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...