Константин Брыль — о рекордном количестве отравлений в Кирилловке

58

Председатель Запорожской облгосадминистрации Константин Брыль написал, что областные власти сделают все, чтобы провести курортный сезон 2017 качественно.

Облдержадміністрація не має мети зірвати курортний сезон, а хоче щоб люди отримали якісний відпочинок. І саме ті, хто це зрозуміє, працюватимуть в наступному році.

Саме про це сьогодні говорили під час підбиття підсумків курортного сезону 2016 року та підготовки до сезону 2017 року. Нині облдержадміністрацією розроблено ряд заходів, аби якісно провести курортний сезон 2017 року. Серед них: домовленість з Мінекології про позапланові перевірки всіх баз відпочинку, на основі яких будуть створені паспорти відповідності. І саме спираючись на ці документи, прийматимуться рішення про початок сезону в наступному році. Курорт Кирилівка має набути цивілізованої форми відпочинку, без каналізаційних стоків у морі та лимані, а відповідно й інфекційних захворювань дітей. Уявіть: в курортний сезон кількість звернень громадян за медичною допомогою в Кирилівці зросла втричі. І це при тому, що більшість хворих малят батьки везли у Запоріжжя та Мелітополь!

Хочу підкреслити, що влада регіону не ставить перед бізнесом жодних завдань, окрім того, щоб вберегти Кирилівку від екологічної катастрофи. І крапку в цьому мають поставити сучасні інвестиційні проекти: будівництво каналізації та водопостачання. В наступному році буде створено Проектну документацію для них. А поки, ми вимагаємо від підприємців очищення каналізації спеціальними бактеріями. Такі заходи є реальними для кожного підприємця. Проте ефект від них буде дуже значним для екології та здоров’я наших співвітчизників.

Читайте в Facebook…

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...